Beşiktaş Werder Bremen hazırlık maçı hangi kanalda, ne süre, saat kaçta?

Beşiktaş Werder Bremen hazırlık maçı bilgileri futbolseverlerin gündeminde. Valerien İsmael yönetiminde sezona mutlak şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Beşiktaş, Geçirme bombalarını ardı ardına patlattı. Geçen sezonun dönem içinde alınan Gedson Fernandes’in yanı sıra Romain Saiss benzer biçimde yıldız bir stoperi aktarma eden Kartal’da aslolan hareketlilik ise forvet hattında yaşandı.
Siyah beyazlılar, geçen sezonların aksine bu kez elini acele tuttu ve iki mühim golcüyü aktarma etti. Ilkin Hollanda Ulusal Ekibi’nın golcüsü Wout Weghorst kiralanırken, arkasından geçen sezonun ikinci yarısına damga vuran Jackson Muleka bonservisiyle alındı. Bununla birlikte Cenk Tosun tekrardan takıma dahil edildi. Kartal 5 gün arayla 3 golcüyü de resmen duyurdu. Şimdi ise Beşiktaş Werder Bremen hazırlık maçında savaşım edecek. BEŞİKTAŞ WERDER BREMEN HAZIRLIK MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?
Beşiktaş Werder Bremen hazırlık maçı bugün saat 17:00’da oynanacak. Beşiktaş-Werder Bremen maçı Spor Smart üstünden canlı izlenebilecek.

Son Dakika Haberler