Araçlarda yeni arıza tespit sistemi

15.07.2022 16:49 Haber Deposu: Mehmet Ali Kantarcı  
Delphi Technologies, DS yazılımında bir takım yeni arıza teşhis iyileştirmeleri yapmış oldu. Delphi Technologies, son üç yılda pazarda yaşanmış olan değişikliklerin hızına ve çağıl araçlarla ilgili gerekliliklere uyum sağlamak için arıza teşhis araçlarının sunmuş olduğu işlevlerde mühim bir gelişim sağlamış oldu.
Bu iyileştirmelerle beraber ADAS çözümü; radarlı 198 modeli, kameralı 333 modeli kapsıyor ve BlueTech VCI ile aynı arıza teşhis yazılımı üstünden bağlantı kuruyor. Yazılım platformu paylaşıldığından uygulaman için aşinalık sağlıyor ve lisansların kullanılabilirliğini artırıyor.
 
2021 senesinde kullanıma sunulan yeni BlueTech VCI ve ADAS ekipmanları; esneklik sunan uzman arıza teşhis protokolleri ve kullanımı kolay sıfırlama görevleriyle ön plana çıkıyor. BlueTech VCI, Delphi Technologies’in bugüne dek OBD arıza teşhis cihazlarında en mühim değişimleri yapmış olduğu, en yenilikçi lansmanlarından biri olurken, yeni BlueTech Vasıta Denetim Ara yüzünün (VCI) işleme gücünde, CAN FD kanallarında, Passthru desteğinde ve entegre DoIP fonksiyonlarında donanım iyileştirmeleri yapılmış oldu.  ADAS arıza teşhis çözümü, giderek artan sayıdaki vasıta sistemlerinde yer edinen ADAS bağlantılı fonksiyonları olan sistemlerin tam kapsamlı onarımını yada değişimini sağladığından bağımsız servisler için son aşama mühim hale gelecek. Delphi Technologies ADAS çözümü; radarlı 198 modeli, kameralı 333 modeli kapsıyor ve BlueTech VCI ile aynı arıza teşhis yazılımı üstünden bağlantı kuruyor. Yazılım platformu paylaşıldığından uygulaman için aşinalık sağlıyor ve lisansların kullanılabilirliğini artırıyor.

Son Dakika Haberler