2 bin 300 liralık hasar için 10 lira bırakıp gitti

12.07.2022 13:17 Haber Deposu: İHA Eskişehir’de sabah saatlerinde evinden aracıyla işe gitmek için çıkan Gürkan Güler, kendisini şaşırtan bir manzarayla karşılaştı. Ticari aracının sol ayna ve alt tampon kısımlarının kırıldığını fark eden Güler, arkasından aracın aynasına sıkıştırılmış 10 TL ve sileceğine bırakılan notu görmüş oldu.

Toplamda 2 bin 300 lira zararının bulunduğunu söyleyen Gürkan Güler, ticari aracına bırakılan notta ise “İstemeden aracınıza çarptım, kusura bakmayın. Hasarınız için aynanıza para bıraktım” ifadelerinin yazılı bulunduğunu görmüş oldu.
Çarpan sürücünün nezaketi için teşekkür eden Gürkan Güler, “Ortalama 10 gündür ticari aracımı kullanmıyordum ve bu sabah aracımın ön tampon aracımın sol aynasının kırık bulunduğunu gördüm. Ondan sonra kırık aynama 10 lirayı ve sileceğime ise sıkıştırılmış notu gördüm. Notu okuyunca insanlık ölmemiş dedim kendime. Aracımın sol aynasındaki hasar 1 bin 800, tampon tamiri ve boyası 500 lira bulunduğunu tahmin ediyorum” diyerek başından geçenleri söyledi.

Son Dakika Haberler